Perşembe , Aralık 7 2023
Anasayfa / Pratik Bilgiler / Xiaomi Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera Nasıl Kurulur ?

Xiaomi Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera Nasıl Kurulur ?

Google Kamera (Gcam) uygulaması son yıllarda akıllı telefonların başına gelen en güzel şey fakat google kamera uygulamasının tek kötü yönü her telefonda çalışmamasıdır.

En yeni modellere göre bulmaksa biraz zor oluyor. Gcam’i herhangi bir android telefona kurma yolu olsada bu işlemler oldukça karışık ve zordur. Bu yazımızda sizlere Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera’yı çook kolay bir yöntem ile anlatacağız. Burada paylaştığım google kamera apk dosyası kurulum işleminin kolaylaştırılmış olarak kodlanmış olan versiyonudur. Farklı geliştiricilerin Gcam uygulamalarını denedim ve en uygun olan versiyonunu sizler için paylaşıyorum.

Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera Nasıl Kurulur ?

1 – Google Kamera Apk ‘Yı indirin ve açın.
2- Play Store dışına üçüncü taraf bir uygulama kurarken cihaz izninizi isteyebilir. Sadece Ayarlar üzerine dokunun ve izin verin.
GcamGoogleKameragcam
GoogleKamera                              gcam
Google Kamera Redmi Note 7’de Sorunsuz Çalışmaktadır. Hem Portre Modu hem de Gece Görüşü varsayılan ayarları bozmadan çalışır. Şu anda sadece yavaş hareket modunda ufak bir sorun var, önümüzdeki günlerde düzeltileceğinin bilgisine ulaştım.
Bununla birlikte, Redmi Note 7 Pro’da, Çekilen fotoğrafların renkleri solması nedeniyle doygunluk ile ilgili küçük bir sorun vardır . Ancak bu sorun kolayca çözülebilmektedir. Bunun için ise ;

1. Bu sorunu çözmek için, sadece kamera ayarlarına gidin ve GCam ayarlarını açın . Aşağı kaydırın ve Doygunluk ayarlarını açın.
Gcam

2. Burada, hem ön hem de arka kamera için varsayılan değerleri 2.0 ve 2.4 olarak değiştirin, Örnek resimdeki gibi . Son olarak, GCam uygulamasını kapatın ve yeniden başlatın. Şimdi GCam uygulaması Redmi Note 7 Pro’da herhangi bir sorun olmadan çalışacaktır.

Son olarak Google Kamera’nızı dahada özelleştirmek istiyorsanız ;
Daha net ve ayrıntılı görüntüler için Gcam Ayarlar kısmından; HDR + modunu “HDR + Geliştirilmiş” olarak değiştirebilirsiniz . Ayrıca, Portre Modunda geliştirilmiş HDR + gibi GCam ayarlarında, portre çekerken yakınlaştırmayı devre dışı bırakarak daha iyi fotoğraflar elde etmek için değiştirebileceğiniz daha birçok seçenek var.

Google Kamera Apk 
Gcam 6.3 Son versiyon apk

Hakkında Çok Kolay

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Redmi Note 10s imei repair – Note 10s imei Tamiri Box olmadan En Kolay Yöntem Sadece Burada

Xiaomi Redmi Note 10s imei repair – Note 10s imei Tamiri Box olmadan En Kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

36 + = thirty seven